Reference

To nejlepší z Paříže

Zájezd do Paříže vyšel nádherně, veliké díky našemu vynikajícímu průvodci Martinu Koťovi, který se o nás perfektně staral a seznamoval nás s historickými souvislostmi.

31. 05. 2015Eva, Benešov

Pětidenní lyžařský zájezd

Opět jsem se zúčastnila zájezdu, tentokrát do Rakouska. Moc se mi to líbilo, hlavně nejvíc kolektiv. Děkuju za skvělou zábavu a celkové organizování. Jen tak dále!! :-)

09. 02. 2015Katka, Moravská Třebová

Dvoudenní zájezd do Německa

Dobrý den, zdravíme naše milé pány řidiče, kteří nás před pár dny bezpečně provezli do Německa a zpět. Protože stále nemůžeme na ty příjemné zážitky přestat myslet a protože jsme chtěli ještě znovu poděkovat, píšeme vám krátkou zprávu. Srdečně zdravíme.

08. 04. 2015Radka & Jaroslav, Šumperk

Dvoudenní zájezd do Německa

Dobrý den, moc rád bych ještě jednou poděkoval za krásný výlet do Selters. Bylo mi milým potěšením. Překvapili jste mne a to opravdu mile, svým přístupem k nám jako skupině. Jste super lidé a i to udělalo tento výlet nádherným zážitkem v mém životě. Zažít něco takového se nedá každý den. Kéž se vám vaše práce i životy daří žít nadále, vzpomínat na vás budu stále. Zvláštní poděkování patří Martinovi&Milanovi. Děkuji!

08. 04. 2015Jakub, Brno

Plitvice - Pula - Sarvár

Hodně šťastných kilometrů a mnoho spokojených účastníků Vašich zájezdů.

13. 11. 2014Petr, Velké Opatovice

Plitvice - Pula - Sarvár

Parádní cestovní kancelář,úžasné zájezdy za skvělou cenu s příjemným průvodcem i řidičem :-). Zkrátka se všemi veliká sranda! bylo perfektní.

13. 11. 2014Katka, Moravská Třebová

Plitvice - Pula - Sarvár

Děkuji za velice pěkný a příjemně strávený pobyt, péči a ochotu.

13. 11. 2014Iva, Petrovice
Chcete cestovat s MMM Tour?
Stačí si vybrat zájezd
plánované zájezdy