Vozový park

Autobusovou dopravu zajišťujeme našimi moderními, luxusně vybavenými autobusy.
Autobusy splňují emisní normu EURO VI, tzn. že můžeme vjíždět i do nízkoemisních zón,
které se dnes nachází ve většině evropských měst.

Naši řidiči jsou zkušení profesionálové, kteří Vás nejen bezpečně dovezou do cíle a zpět, ale také Vám vždy ochotně vyjdou vstříc a budou Vám po celou cestu příjemnými společníky. Autobusy jsou maximálně pojištěny, jsou ve vzorném technickém stavu a splňují přísné bezpečnostní a ekologické předpisy Evropské unie.

Beulas Aura

Rok výroby:
2014
Kapacita:
49 cestujících + 1 průvodce
Vybavení:
klimatizace, WC, tažné zařízení, tónovaná skla, mikrofon, lednička, kávovar, DVD, 2x stropní LCD, zásuvka 220 V, pohodlná polohovací sedadla s bezpečnostními samonavíjecími pásy, deky na přikrytí

MAN Lion´s Coach

Rok výroby:
2018
Kapacita:
49 cestujících + 1 průvodce
Vybavení:
klimatizace, WC, tažné zařízení, tónovaná skla, mikrofon, 2x lednička, kávovar, DVD, 2x stropní LCD, zásuvka 220 V, pohodlná polohovací sedadla s bezpečnostními samonavíjecími pásy, deky na přikrytí

Pronajmout autobus

Nabízíme Vám pronájem našich moderních, luxusně vybavených autobusů na tuzemské a zahraniční zájezdy, incoming, firemní akce, transfery sportovních týmů či uměleckých souborů, soukromé oslavy, obecní výlety, školy v přírodě, školení a další příležitosti.

Pronájem autobusů poskytujeme včetně zkušených řidičů. Přepravíme Vás nejen po České republice, ale i po celé Evropě. Samozřejmostí je zajištění občerstvení během Vaší cesty.

Spolu s našimi autobusy si můžete také pronajmout vlek za autobus pro získání většího úložného prostoru nebo je v něm možné přepravit až 45 cyklistických kol. Vaše lyže a snowboardy uložíme do skiboxu. Na vyžádání Vám rádi zajistíme i palubní stevardku.

Jsme připraveni Vám vždy vyjít vstříc a splnit Vaše individuální potřeby a požadavky a zajistit tak Vaši maximální spokojenost.